ZAPRASZAMY NA BLOGA HTTP://WWW.OWCZAREK-PADAROKO.BLOGSPOT.COM


 
   


 
    FANTA - Bohemia Svratka

RODOWÓD SUKI

O:NEWIL v. Contra
M:LINDA - RUMINA Moravia

ur. 13.12.2005r

osągnięcia:
VITEZKA TRIDY - zwycięzca klasy klubowa DOROST owczarków niemieckich Czechy 2006 r
VITEZKA TRIDY - Czechy Troubelice 2006 r.
res-CACIB,CWC,Opole 2007, zwycięzca Opole 2007
zwycięzca wystawy Bytom 2007 CWC, najlepsza suka w rasie
zwycięzca rasy Nowy Sącz 2007,CWC, najlepsza suka w rasie
zwycięzca rasy Będzin 2007,CWC,najlepsza suka w rasie
zwycięzca wystawy klubowej Dolni Benechof-Czechy 2007
Wystawa Krajowa Częstochowa 2008-Najlepsza suka w Rasie,CWC,
Wystawa Miedzynarodowa Opole 2008-Najlepsza suka w Rasie ,CACIB,CWC
 

 

 


 


  Lutzi-Vitaxis
O:Orbit v. Huhnegrab
M:Warika Vitaxis - O.Esko v. Danischen Hof


RODOWÓD SUKI

Przegląd hodowlany
Zaliczone testy
RTG stawów biodrowych

Lokata I Vitez, Tridy Brno 2007 sędzia Strouhal
Lokata II Ludgerovice CZ sędzia Stebel Jan
Wystawa Miedzynarodowa Rzeszów 2008 CWC Lokata I.Klasa posrednia.
lokata I CWC,Wystawa Krajowa Owczarków Niemieckich Brzesko 2008
CWC,LOKATA I,JUBILEUSZOWA WYSTAWA KIELCE 2008

LOKATA I,CWC,NAJLEPSZA SUKA W RASIE,ZWYCIĘZCA RASY-Krajowa Wystawa ZABRZE 2009
LOKATA I,CWC,KRAJOWA WYSTAWA O.N. SWIERKLANIEC 2010,sędzia:Wischalla-Niemcy

 
 
 











 


 

 

 



                  


I

http://www.youtube.com/watch?v=h0xeJslsaA8&feature=channel&list=UL

                                    


 

 

 



 

 
   REYA VITAXIS

RODOWÓD SUKI
RTG:0/0
 
O:Zw.Świata PAKROS d,ULMENTAL
M: cham.Cz.FREA VITAXIS
 
osiągnięcia:
LOKATA 1 Świerklaniec ON 2008
sędzia:SCHARSCHMIDT-NIEMCY
LOKATA II Będzin-Krajowa 2008
sędzia M.CZERNIAKOWSKI
LOKATA III Chorzów 2008
sędzia:W. KRAMARSKI
LOKATA II Kraków Klubowa Owczarków Niemieckich 2008
sędzia:BABILON-NIEMCY 
LOKATA IV-Rzeszów-Międzynarodowa 2009
sędzia:PETER ARTH-NIEMCY
-Krajowa Wystawa Częstochowa 2009 ,lokII ,
ocena doskonała,sedzia W.Kramarski
-Czeska wystawa Owczarków Niemieckich Opava-2009,
lok.III,sędzia V.Fiala
-LOKATA I CWC,NAJLEPSZA SUKA w RASIE BYTOM 2009 sędzia:L.Salamon
-LOKATA II,ocena doskonała,RYBNICKA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH RYBNIK 2009 sędzia :Strouhal SV.
LOKATA I,CWC,NAJLEPSA DOROSŁA SUKA W RASIE, WYSTAWA KRAKOWA RACIBÓRZ 2009 sędzia:B.Chmiel
LOKATA II,DOSKONAŁA,WYSTAWA KRAJOWA O.N ŚWIERKLANIEC 2010-sędzia;Wischalla-Niemcy
LOKATA I,CWC,OCENA DOSKONAŁA KRAJOWA WYSTAWA CHORZÓW 2010-sędzia:A.Tarnowski
-LOKATA I,Rybnik Wystawa O.N.im:Salomona 2011,
sędzia NIEMIECKI-SV
-LOKATA I,CWC,NAJLEPSZA SUKA w RASIE,
ZW.RASY,BOB-II,RACIBÓRZ 2011,sędzia:A.Tarnowski,
-LOKATA I,res-CACIB,Międzynarodowa Wystawa Psów
KRAKÓW 2011,sędzia:I.Magdziarska,
-LOKATA I,CWC,Doskonała,Wystawa O.N.SWIERKLANIEC 2011,sędzia:K.Dobrzański

 





 











 
  SANDRA Vitaxis

RODOWÓD SUKI

O:Zw.Swiata VEGAS du Haut Mansard

M:Champ.Czech Warinka Vitaxis/córka Esko von Danischen Hof/

-Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich KRAKÓW 2009
LOKATA II Doskonała-sędzia:Niemiec
-Międzynarodowa Wystawa Psów KRAKÓW 2009 LOKATA III-sędzia Niemiec-Stiegel
-LOKATA 1,CWC,NAJLEPSZA SUKA W RASIE,ZWYCIĘZCA RASY B.BIAŁA 2009 sędzia L.Salamon
 
-LOKATA I CWC,NAJLEPSZA DOROSŁA SUKA W RASIE,ZWYCIĘZCA RASY-BĘDZIN 2009-sędzia:Z.Milewski
-II LOKATA -BEST IN SHOW BĘDZIN 2009 GRUPA1.

-KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH -NOWY TARG 2009,sędzia:B.Chmiel LOKATA I CWC

 

KLUBOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH 2009,sędzia L. WISCHALA suczka Sandra zwyciężyła klasę Juniorów pokonując 24konkurentki
LOKATA I,CZOŁÓWKA POLSKI.

LOKATA I,CWC,CACIB,NAJLEPSZA DOROSŁA SUKA w RASIE/NDSwR/,ZWYCIĘZCA
RASY-MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FCI-KIELCE 2009 śedzia:WYACHESLAV
WERBITSKIJ-Białoruś

-LOKATA I,CWC,DOSKONAŁA,KRAJOWA WYSTAWA O.N.ŚWIERKLANIEC 2010-sędzia:Wischalla-Niemcy

-LOKATA I,CWC,DOSKONAŁA,KRAJOWA WYSTAWA B.BIAŁA 2010 sędzia:M.Czerniakowski

-LOKATA I,CWC,NAJLEPSZA SUKA w RASIE
KRAJOWA WYSTAWA CZĘSTOCHOWA 2010
sędzia:M.Czerniakowski











 



 

 





 







 

 

 

WELCOME Provocativo

RODOWÓD SUKI

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI

CHAMPION POLSKI
 


ur.06.01.2011
O:Zwycięzca Świata :
OBER v.Bad-Boll
M:Champion Czech,Słowacji,
2xCACIB,CAC,4x CAJC SR
CHOCOLATE Provocativo

osiagniecia:
-LOK 1 ,WO Świerklaniec 2011
klasa BABY,sędzia:K.Dobrzański

-LOK 1,WO,Czchów Zapora 2011
klasa SZCZENIĄT,sędzia A.Kotulski

-LOK1,VN1,Trinec-Czechy 2011
klasa DOROST,sędzia:J.Zavadilik

-LOK.1,DOSKONAŁA,Zwycięzca Młodzieży,
Międzynarodowa Wystawa KIELCE 2011
sędzia:Stanisław Abłamowicz
 
-LOKATA 1,VN,Wystawa O.N. CZECHY-Albertovec
sędzia:M.HULO
 
-LOKATA 1,DOSKONAŁA,
ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY BĘDZIN 2012
sędzia:Z.Milewski

-LOKATA 1,DOSKONAŁA
ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY ZABRZE 2012
sędzia:K.Dobrzański

-LOKATA 1,CWC,ZWYCIĘZCA
KRAJOWA WYSTAWA BYTOM 2012
sędzia:G.Kaszuba-Łakomik/PL/

-LOKATA 1,CWC,DOSKONAŁA
KRAJOWA WYSTAWA RACIBÓRZ 2012
sędzia:L.Salamon/PL/

-LOKATA1,CWC,DOSKONAŁA
RES-CACIB
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KRAKÓW 2012
sedzia:J.Matyas /SK/

-LOKATA 1,
SG1
WYSTAWA OWCZARKÓW MIEMIECKICH CZCHÓW 2012
sędzia:Lutz Wischalla

-LOKATA I,VD1
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH CZECHY
KOBERICE-ALBERTOVEC 2012
klasa:DOSPIVAJICICH
sędzia:Albin Majsniar /SK

-LOKATA I,DOSKONAŁA,CWC,ZWYCIEZCA,ZWYCIĘZCA RASY
WYSTAWA PSÓW RASOWYCH BĘDZIN 2013
klasa:OTWARTA
sedzia;Bogusław Chmiel /PL

-LOKATA I,DOSKONAŁA,CWC
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
BYTOM 2013
sędzia:Krzysztof Dobrzański/ PL

-SG1,
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
im;Salomona RYBNIK 2013
klasa:OTWARTA
sędzia:Heinz Scherrer /Niemcy SV/




 







 

 













 

UNIQA- HARTIS BOHEMIA

RODOWÓD SUKI

urodzona:24.01.2012
O:VA3/2011-(BSZS) -SULTAN v.Jahnhohe
M: VA1(CZ) ,VA1(Pl),2xCACIB,5xBOB,
-XARA Hartis Bohemia

osiagnięcia:

-LOKATA1,Wybitnie Obiecująca -(WO)
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH RYBNIK 2012
klasa:BABY
sędzia(SV):R.Meyer-Niemcy

-LOKATA II,Wybitnie Obiecująca-(WO)
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
ŚWIERKLANIEC 2012
klasa:BABY
sędzia SV:P.Knaul-Niemcy

-LOKATA 1,Wybitnie Obiecująca-(WO)
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
CZCHÓW 2012
klasa:SZCZENIĄT
sędzia SV:L.Wischala-Niemcy


-LOKATA1,VN1-DOROST
WYSTAWA CZECHY ZIMOWA
sędzia:Albin Majsniar -Słowacja


 

-LOKATAII DOSKONAŁA,
KRAJOWA WYSTAWA ZABRZE 2013
klasa MŁODZIEŻY
sedzia;Marek Czerniakowski PL
 
-SGIII,
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
WROCŁAW 2013
klasa MŁODZIEŻY
sedzia:Rainer Mast/Niemcy/
 
-LOKATA I ,DOSKONAŁA
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
BYTOM 2013
klasa:POŚREDNIA
sędzia:Krzysztof Dobrzański PL
 
-LOKATA I,CWC,ZWYCIĘZCA,ZWYCIĘZCA RASY
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
ŚWIEBODZICE 2013
klasa:POŚREDNIA
sędzia:Andrzej Tarnowski PL
 
-SG1,
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
-im:Salomona-RYBNIK 2013
klasa:MŁODZIEŻY
sędzia:Heinz Scherrer /Niemcy SV/
 
--LOKATA I,CWC,ZWYCIEZCA ,ZWYCIĘZCA RASY
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
RACIBÓRZ 2013
klasa:OTWARTA
sędzia:Barbara Czasławska PL
 
-LOKATA I,DOSKONAŁA,res -CACIB,CWC
MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
KRAKÓW 2013
klasa:OTWARTA
sędzia:Waldemar Federak PL

-WYSTAWA LANDOWA -NIEMCY
BORKEN-KASSEL
SG2-
sedzia:Dieter Nitschke /SV/

-KLUBOVA WYSTAWA VITEZU
KLUBOWA CZECHY 2013-POLICKA
sedzia:J.Novotny
VD2 CZECHY

-LOKATA 1,CWC.BOB,
IV LOKATA BEST GR.1
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
RYBNIK 2014
sędzia:KAŻMIERSKI /PL./

-LOKATA 1 ,WYSTAWA O.N. ŚWIERKLANIEC 2014
SĘDZIA:MARCO OSSMAN /SV/















 


ELISCHA PADAROKO

RODOWÓD SUKI

ur.25.09.2014

O:QUATTRO v.Fichtenschlag Zwinger
/CIMI v.Fichtenschlag/

M:ELSE v.Fichtenschlag
/FURBO degli Achei +VA3 VIANA Fichtenschlag/

osiągniecia:
-LOKATA 2,SG2
WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
WROCŁAW 2014
sedzia:Wilfried Scheld /D/ sedzia SV


-KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
RYBNIK 2014
-WYBITNIE OBIECUJĄCA,
sędzia SV

--KRAJOWA WYSTAWA OWCZARÓW NIEMIECKICH
ŚWIERKLANIEC 2014
LOKATA 1,
WYBITNIE OBIECUJĄCA
sędzia: Marco OSSMAN/SV-Niemcy

-KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
CHORZÓW 2014
LOKATA 1,DOSKONAŁA
KLASA MŁODZIEŻY
ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY
sędzia: A.TARNOWSKI /PL

-KRAJOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH
BYTOM 2014
ZWYCIEZCA MŁODZIEŻY
LOKATA 1,OCENA DOSKONAŁA
-sędzia:G.ŁAKOMIK-KASZUBA/ PL

-JESIENNA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
CZCHÓW ZAPORA 2014
SG3
sędzia:M.OSSMAN /SV/

 











 

 

 

OKLAHOMA -PADAROKO
/wł:Jacek Maj /

RODOWÓD SUKI

ur.16.05.2011
O:Cham.PL.UMBERTO Tensor
-syn VA9 Furbo degli Achei
M:Cham.PL.LUTZY Vitaxis
-córka VA3 Orbit-a v.Huhnegrabe

osiągnięcia:
-LOKATA II Wystawa Owczarków Niemieckich
CZCHÓW ZAPORA 2011,sędzia:A.Kotulski

-LOKATA I Wystawa Owczarków Niemieckich
Brzesko Zapora 2011,sędzia:A.Tarnowski

-LOKATA I,Najlepsze Szczenię ,
Międzynarodowa Wystawa Psów Kielce 2011
sędzia:S.Abłamowicz

-LOKATA 1,ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
B.BIAŁĄ 2012
sędzia:W.Federak /PL/

-LOKATA 1,DOSKONAŁA, ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
KRAKÓW 2012
sędzia;M.Czerniakowski

-LOKATA III,DOSKONAŁA
MIEDZYNARODOWA WYSTAWA KRAKÓW 2012
sędzia:V.Matyas/SK/

-LOKATA 1
ZWYCIĘZCA MŁODZIEŻY
KRAJOWA WYSTAWA PSÓW -N.SĄCZ 2012
sędzia:A.Majsniar-Słowacja

-LOKATA SG7
KLUBOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH KRASNYSTAW 2012
sędzia SV:P.Knaul- Niemcy

-LOKATA SG1
KRAJOWA WYSTAWA OWCZARKÓW NIEMIECKICH
CZCHÓW 2012
sędzia SV: Lutz Wischalla- Niemcy
 

 



 

 http://www.youtube.com/watch?v=E9kWRELxKTk&feature=relmfu




 

 

 

BONNA Framato Rolau


RODWÓD SUKI

ur.10.11.2008
O:ILBO vom Holtkamper See
M:LIBRA Framato Rolau
RTG:A
Kwalifikacja Hodowlana

osiągnięcia:
-LOKATA,Bardzo Dobra,WYSTAWA KRAJOWA
BYTOM 2010
sędzia:Barbara Czasławska Polska

-LOKATA,Doskonała,WYSTAWA KRAJOWA PSÓW
CZĘSTOCHOWA 2010
sędzia:Krzysztof Dobrzański Polska

-LOKATA,Doskonała,MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW
KATOWICE 2010
sędzia:Iwona Magdziarska Polska
 

 

 

 


 

 

 

AYRA Padaroko

RODOWÓD SUKI

ur.13.05.2009
O:Cham.PL.DIAS aus Wattenscheid
-syn Zw,Świata-ZAMP-a v.Thermodos
M:Cham.PL.LUTZI Viatxis
-córka VA3 ORBIT-a v.Huhnegrabe

osiągnięcia:

-DOSKONAŁĄ,MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA
PSÓW RASOWYCH
KRAKÓW 2011
sędzia:Iwona Magdziarska Polska

-LOKATA II,BDB,WYSTAWA KRAJOWA PSÓW
RACIBÓRZ 2011
sędzia:Andrzej Tarnowski Polska

-LOKATA,BDB,WYSTAWA KRAJOWA PSÓW
ZABRZE 2011
sędzia:Joanna Domańska Polska

 

 

 

 

 

 

ELSE vom Fichtenschlag

RODOWÓD SUKI

ur.08.03.2009
O:VA9 FURBO degli Achei
M:VA3 VIANA vom Fichtenschlag

osiągnięcia:

-LOK1,Doskonała ,WYSTAWA KRAJOWA
RYBNIK 2011
sędzia:J.Arnold

-DOSKONAŁA ,WYSTAWA KRAJOWA-ZABRZE 2011
sędzia:I.Picheta

--DOSKONAŁA,WYSTAWA MIĘDZYNARODOWA
KIELCE 2011,sędzia S.Abłamowicz
 

 


 

WENDY vom HOLTKAMPER TOR

RODOWÓD SUKI


ur:09 .08.2009
O:CIRRIUS v.HAUS THALIE
/Negus v.Holtkamper See/

M:XANTE v.HOLTKAMPER HOF
/Yak v.Frankengold/
RTG-normal
DNA
osiągnięcia:

-LOKATA 2 ,VN2-DOSPIVAJICICH
Krajska Vystava OSTRAVA-PORUBA
sędzia:J.Strouhal CZ.

-LOKATAIV,OTWARTA
Krajowa Wystawa Psów Rasowych
BYTOM 2013
sędzia:K.Dobrzański.PL

-LOKATA V,OTWARTA
Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych
KRAKÓW 2013
sędzia:W.Federak PL